Witryny do salonu i jadalni Kraków

Przy wyborze mebli zwracamy przede wszystkim uwagę na funkcjonalność i estetykę. Oszklone drzwi, oświetlenie, zgrabne, wysokie kształty powodują, że witryna jest takim ozdobnym punktem pomieszczenia. Nie jest meblem, który rzuca się pierwszy w oczy, ale w subtelny sposób nadaję wnętrzu elegancji, charakteru, przytulności w zależności od stylu w jakim jest wykonane.

Zaletą witryny i cechą charakterystyczną jest połączenie przestrzeni do przechowywania z częścią dekoracyjną, która zamienia mebel w ważny element zdobniczy. Zastosowanie mebla przez wieki ulega zmianie, w ciągu ostatnich lat witryny stają się coraz bardziej popularne i chętnie wybierane przez architektów wnętrz.

Witryny do salonu

Salon może być idealnym miejscem na postawienie eleganckiej, ładnej witryny, która nie tylko poprawi wygląd i styl Twojego domu, ale także doda więcej miejsca do przechowywania przedmiotów. Witryny do salonu mogą mieć wiele zastosowań.

Wyeksponują pamiątki z wakacji, zdjęcia, drobne przedmioty, a przy tym zapewnią miejsca na rzeczy, które chcemy żeby były pod ręką, ale nie widoczne dla oka. Meble do salonu zwykle mają wybierane są najdłużej ponieważ pokój w którym spędzamy najwięcej wolnego czasu, przyjmujemy gości i spożywamy wspólne posiłki w przypadku braku jadalni w domu.

Na rynku meblarskim jaki i w naszym sklepie znajdziesz szeroką gamę kształtów i wymiarów do wyboru, abyś miał możliwość urządzenia mieszkania w swoim stylu i guście. Jeżeli potrzebujesz witryny o większej ilości miejsca do przechowywania przedmiotów, możesz postawić na witrynę z kombinacja szuflad i szafek.

Filtry w naszym menu pomogą ci szukać odpowiednich materiałów, rodzajów drewna wśród produktów o najwyżej jakości i staranności wykończenia, a obsługa klienta wzbogaci Cię o dodatkowe informacje.

Witryna szklana - ważny element dekoracyjny każdej jadalni i salonu

Każdy mebel pełni jakąś role i sprawia wnętrze atrakcyjniejsze. Na zakupie witryny na pewno skorzysta przestrzeń, która zostanie zapełniona meblem o wielu walorach estetycznych. Szklane drzwiczki są ważnym elementem dekoracyjnym, pozwalają wyeksponować rodzinne pamiątki, porcelanowe zastawy, wszystkie przedmioty, które dekorują w pokoju czy nawet kuchni w celu stworzenia przytulnej, rodzinnej atmosfery.

Witryny szklane mają też bardzo cenna zaletę polegającej na ochronie bibelotów przed nadmiernym kurzem. Szukaj lepszego rozwiązania, ale naszym zdaniem nie znajdziesz. Każda półka wisząca, regał pochłania mnóstwo czasu na ścieranie ciągle nagromadzającego się brudu. Aby witryna sprostała oczekiwaniom Twoim i Twojego mieszkania wybierz taką, która będzie miała mniejszą, oszkloną przestrzeń lub większą. Pozwala to funkcjonalnie zagospodarować przestrzeni w pokojach. Wszystko zależy od Twoich i domowników potrzeb.

Kolejnym ważną rzeczą jest czy witryna szklana ma oświetlenie. Niewątpliwie wpływa to na nastrój i klimat pomieszczeń, zwłaszcza wieczorem.

Dlaczego witryna do jadalni?

Jadalnia to miejsce gdzie rodzina spotyka się przy wspólnych posiłkach, odbywają się uroczystości. Meble w tym pomieszczeniu są niezwykle ważne, szczególnie kiesy chcesz się pochwalić eleganckimi talerzami lub znaleźć miejsce dla przedmiotów darzonych sentymentami.

Witryna akceptuję każde miejsce w domu jednak tutaj jest niezwykle reprezentacyjna i mocno ożywia pomieszczenie nadając mu klimatu, tak ważnego przy spotkaniach z innymi przy stole. Witryny jako meble z oświetleniem to świetne rozwiązanie, dzięki któremu dom prezentuję się schludnie i nienagannie, a jadalnia staję się pomieszczenie o najwyżej elegancji.

Nowoczesne witryny

Wybór witryny czy kredensu lub jakiegokolwiek innego mebla musi style współgrać z klimatem i aurą pomieszczenia. Witryna jest często mylona z kredensem. Zasadniczą różnica między tymi dwoma meblami jest wysokość. Nowoczesne meble często są kontrowersyjne, wyszukane to dlatego, że obecne trendy lubią świeże pomysły i wyrażanie siebie.

Najczęstsze style z których obecnie są czerpane projekty to industrialny, skandynawski, klasyczny. Często możesz spotkać się z witrynami przemysłowymi czyli połączenie drewna np. dąb z metalem lub białą o regularnych kształtach na delikatnych nóżkach. To właśnie modele przedstawiające najpopularniejszy design, który świetnie współgra z współczesnymi i minimalistycznymi wnętrzami.

Który styl wybierasz? Może masz całkowicie nowy pomysł na aranżacje wnętrza, które zapoczątkuje nowy tren? Jedno jest pewne. Nie masz żadnych ograniczeń, a my możemy Ci pomóc w wyborze mebli i aranżacji wnętrz.

Dębowa witryna czyli produkt o najwyższej jakości

Nasze produkty wyróżniają się gabarytami i masą jest to spowodowane tym, że dąb (czyli najczęściej wykorzystywane drewno do produkcji naszych mebli) jest twardym i ciężki materiałem. Nasza najpopularniejsza kolekcja z serii Kraków dąb to królowa jakości i nowego designu Andromeda, w tym przypadku nasi projektanci stworzyli witrynę, która ma dominować wnętrza, jej wymiary to 201 cm wysokość i 106 cm szerokość o wadze 115 kg.

Chcesz zainwestować w meble na lata, które będą odporne na uszkodzenia mechaniczne i zadrapania? Drewniana kolekcja sprawdzi się idealnie. Dąb pozwoli na radość z zakupionego mebla i będzie służył w nienagannym stanie Tobie i kolejnym pokoleniom. Jednak zwróć uwagę, że obecnie jest wiele chwytów marketingowych i fałszywych informacji w których meble są sprzedawane jako drewniane mino, że ich w składzie znajduję się tylko nie wielki procent tego materiału. Dąb zapewnia, że każdy mebel jest inny, niepowtarzalny różniąc się naturalnymi pęknięciami, sękami. Nasz firma ma na celu uwydatnienie to co najpiękniejsze i wyjątkowe w drewnie. Andromeda podkreśla oryginalny kolor dębiny, podobnie jak kolekcja Veloce. 

Biuro obsługi klienta Kraków

Wyślij do nas wiadomość. Adres e mail i reszta danych dostępne w naszym sklepie internetowym w menu kontakt. Więcej informacji pod nr tel 693 170 612. Biuro obsługi klienta otwarte w dniach pn-pt w godzinach 8-16. Zapisz adres i odwiedź nasz showroom.

W celu udogodnienia zakupów każdy produkt obejmuje darmową dostawę. Transport na terenie całej Polski i Krakowa. Zapisz wybrane przez Ciebie meble, adres i wyślij do nas w celu zapytania o czas realizacji. W celu zapoznania się z ofertą dla firm prosimy o kontakt.

Koszyk podgląd