Dlaczego warto dodać meble z dzikiego dębu do salonu?

Dodanie rustykalnych mebli z dzikiego dębu do salonu to świetny sposób na stworzenie zachęcającej przestrzeni, w której ludzie mogą usiąść i dobrze się bawić. Często wygląd domu jest podyktowany jego poszczególnymi kawałkami tzn. sumą mebli, kolorów ścian i dodatków. Nadszedł czas, aby nadać salonowi nowy kierunek z unikalnymi rustykalnymi elementami!

Czym są meble z dzikiego dębu?

Rustykalne meble dębowe to salon z litego drewna. Może być w wielu różnych stylach, ale zazwyczaj jest wykonany z drewna bez dodatkowej obróbki czy selekcji materiału.

Najczęstsze rodzaje to te wykonane dębu bez selekcji desek na jakie składa się bryła mebla. W praktyce widzimy… seki, przebarwienia, drobne i większe skazy.

Idealny rustykalny design polega na tworzeniu naturalnego wyglądu w domu, możesz zacząć od komody lub szafki pod telewizor, ale mając w głowie wytyczne łatwo stworzysz swoje wnętrze. Oznacza to użycie tylko najbardziej wytrzymałych i przytulnych materiałów, aby stworzyć takie „ponadczasowe i bliskie naturze wnętrze” czuć się tak, abyś mógł być ciepło, błogo, wygodnie, bezpieczny przed światem, nawet jeśli jest to tylko w pomieszczeniach twojego salonu w te zimne zimowe dni! Możesz sobie wyobrazić ten rodzaj wystroju jako coś, co widać na wiejskich farmach (np. styl country)lub brudnych eleganckich miejscach, takich jak stary hotel. Udowodniono, że ten schemat projektowania jest jednym z najbardziej popularnych w ostatnich latach.

Dlaczego warto wybrać meble z dzikiego dębu?

Istnieje wiele powodów, dla których warto wybrać meble rustykalne z dzikiego dębu do swojego salonu jak kolekcja Andromeda. Nie tylko dodaje charakteru i uroku przestrzeni, ale jest również niezwykle wygodny i stylowy. Dodatkowo, jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, to rustykalne meble to droga do celu!

Meble przyjazne dla środowiska. Nie tylko oszczędzasz środowisko, gdy kupujesz ten rodzaj mebli, ale twój zakup sprzyja ochronie drzew wycinanych i sadzonych w sposób zrównoważony.

Meble to znak bogactwa i klasy. . Drewno dębowe ma wysoką twardość, które z czasem zapobiegają jego codziennemu zużyciu. Przyczynia się to zachowania mebli „w użyciu: na dziesięciolecia. Dosłownie starsze meble z drewna mogą być warte więcej niż nowsze z częściami z tworzyw sztucznych czy płyty meblowej.

Zastanawiasz się nad meblami z dzikiego dębu?

Dobrym pomysłem jest spędzenie kilku minut na rozważenie, w jaki sposób różne rodzaje mebli będą współpracować w Twojej aranżacji, zanim dokonasz jakichkolwiek zakupów. Jeśli salon jest już umeblowany, rozważ usunięcie niektórych elementów i zastąpienie ich rustykalnymi przedmiotami, aby uzyskać zaktualizowany wygląd, który wydaje się świeży i zachęcający.

Koszyk podgląd